Sony Xperia 5 IV

alaTest zebrał i przeanalizował 43 opinii użytkowników z magazynów i stron. Oceniającym podoba się wygląd i przenośność. Ekran jest również bardzo dobra ale niektórzy mają wątpliwości co do ceny.

baterii, kamery, ekranu, przenośności, wyglądu

ceny

Oceniający oceniają ten produkt na 84/100. Przeanalizowaliśmy te oceny, wiek produktu i inne czynniki. W porównaniu do innych produktów z kategorii Telefony komórkowe, Sony Xperia 5 IV uzyskał ogólny alaScore™ 93/100 = jakość Celująca.

Analiza opinii

(Na podstawie 43 opinii)

Opinie ekspertów  

Wyświetlanie 3 opinii

Opinie ekspertów Opinie użytkowników

Zastrzeżone:

Poniżej znajduje się lista opinii na temat tego produktu lub produktów podobnych. Jeżeli uważasz, że ta grupa jest nie tak, kliknij tutaj, aby flagi.
Czytaj więcej na naszej stronie FAQ.
Wyświetlane 1 - 3 z 3 Pokaż opinie: po polsku | z innych krajów (40)

Opinie eksperta : Jan Rybczyński (gsmonline.pl)

Sony Xperia 5 IV - przykładowe zdjęcia i wideo

 

Oto przykładowe zdjęcia i wideo wykonane przez nas smartfonem Sony Xperia 5 IV. Więcej o smartfonie można przeczytać tutaj i tutaj.Przykładowe zdjęcia: Przykładowe wideo:

10-2022

Opinie eksperta : Jan Rybczyński (gsmonline.pl)

Rozpoczynamy testy smartfonu Sony Xperia 5 IV

 

Rozpoczynamy test Xperia 5 IV, czyli najnowszego smartfonu Sony. To co w modelu Sony Xperia 5 IV pozytywnie zaskakuje, to połączenie mniejszych rozmiarów z zachowaniem najważniejszych cech flagowego modelu Sony Xperia 1 IV. Dzięki takiemu zabiegowi...

09-2022

Opinie eksperta : maar (telix.pl)

Test Sony Xperia V ii – niewielki i mocny flagowiec Sony

 

Xperia V II to kolejny po testowanej przez nas niedawno Xperii I II flagowy telefon od Sony. Jest on jednak wyceniony nieco taniej i możemy kupić go za ok 3700-4000 zł (stan na koniec 2020 roku) czyli ok 800 zł taniej niż większy model. Czy warto kupić...

12-2020