FAQ

FAQ

Czy alaTest testuje produkty?

Nie, nie testujemy produktów sami. Zostawiamy przeprowadzanie testów światowym ekspertom reprezentującym wiarygodne źródła.

Czy alaTest pokazuje całkowite profesjonalne opinie o produktach?

Nie, pokazujemy tylko podsumowanie profesjonalnych opinii. Jeśli jest opinia, która szczególnie Cię interesuje, zachęcamy do kliknięcia w odpowiedni odnośnik i przejście do orginalnego źródła. W niektórych przypadkach publikujący pobierają opłatę za całkowitą zawartość. Działamy niezależnie od źródeł testów i nie otrzymujemy żadnych prowizji od ruchu, przedstawiamy wszystkie źródła obecne w naszej bazie danych.

Czy alaTest sprzedaje testy?

Nie. Dostarczamy wartościowe informacje za darmo. Jeśli reprezentujesz producenta, możemy pomóc skanując globalne media za odpowiednią cenę. Zobacz sekcję sieć w celu uzyskania dalszych informacji.

Które produkty znajdują się w bazie danych alaTest?

Aktualnie znajdujemy się w początkowej fazie, koncentrujemy się na informacjach o jakości produktów w kategoriach fotografii, elektroniki domowej i telefonii. Nowe kategorie będą dostępne wkrótce!

Czy alaTest może mi pomóc uzyskać test produktu, który jeszcze nie znajduje się na stronie?

Nasza baza danych jest stale aktualizowana najnowszymi testami na rynku. Jeśli nie znalazłeś testu lub źródła testów na naszej stronie, możesz wysłać nam Twoje wskazówki a zrobimy co w naszej mocy aby Ci pomóc!

Czy mogę zgłosić nieprawidłowe informacje o produkcie i/lub odnośniki?

Oczywiście. alaTest stara się przedstawiać aktualne informacje naszym gościom, jednakże mogą wystąpić ludzkie lub techniczne błędy. Jesteśmy otwarci na sugestie, jako że ciągle staramy się polepszyć nasz serwis i przy okazji przepraszamy za ewentualne błędy na stronie. Skontaktuj się z nami a zrobimy co w naszej mocy aby polepszyć nasz serwis!

Czy alaTest współdzieli moje dane osobowe?

Nie. Dane personalne, które zbiermy nie są udostępniane osobom trzecim i są wykorzystywane wyłącznie w celach wewnętrznych. Więcej informacji znajduje się w naszej polityce prywatności.

Czy alaTest sprzedaje produkty?

Nie. Nie jesteśmy sprzedawcami ani platformą sprzedaży, w zwiazku z tym nie sprzedajemy żadnych produktów. Zamiast tego naszym celem jest uproszczenie kupowania poprzez zbieranie informacji o jakości produktów oraz specyfikacji i informacji o lokalnych cenacj w prosty i zrozumiały sposób.

Czy ceny w alaTest są aktualne?

Staramy się pokazywać aktualne i poprawne informacje. Nasza baza danych jest aktualizowana codziennie informacjami od naszych partnerów. Jednak ze względów bezpieczeństwa zalecamy kontakt ze sprzedawcą w celu potwierdzenia dostępności, ceny i kosztów wysyłki.

Czy ceny wyświetlane w alaTest zawierają koszt przesyłki?

Każdy sklep w sieci alaTest ma różną politykę dotyczącą kosztów wysyłki. Zachęcamy kliknięcie na odnośnik przy każdym z partnerów i zapoznanie się z kosztami wysyłki konkretnego sprzedawcy.

Szukam pomocy z nabytym produktem. Czy alaTest może mi pomóc?

Jako że nie sprzedajemy żadnych produktów, zalecamy kontaktowanie się ze sprzedawcą produktu.

Czy muszę być członkiem aby otrzymywać newsletter alaTest?

Nie, musisz jedynie zasubskrybować newsletter alaTest. Członkowie są automatycznie zapisywani do newslettera.