Sony Xperia 1 V

alaTest zebrał i przeanalizował 35 opinii użytkowników z magazynów i stron. Oceniającym podoba się przenośność i bateria. Ekran jest również bardzo dobra ale niektórzy mają wątpliwości co do odbioru.

wydajności, wyglądu, ekranu, baterii, przenośności

ceny, funkcjonalności, odbioru

Oceniający oceniają ten produkt na 85/100. Przeanalizowaliśmy te oceny, wiek produktu i inne czynniki. W porównaniu do innych produktów z kategorii Telefony komórkowe, Sony Xperia 1 V uzyskał ogólny alaScore™ 99/100 = jakość Celująca.

Analiza opinii

(Na podstawie 35 opinii)

Opinie ekspertów  

Wyświetlanie 1 opinii

Opinie ekspertów Opinie użytkowników

Zastrzeżone:

Poniżej znajduje się lista opinii na temat tego produktu lub produktów podobnych. Jeżeli uważasz, że ta grupa jest nie tak, kliknij tutaj, aby flagi.
Czytaj więcej na naszej stronie FAQ.
Wyświetlane 1 - 1 z 1 Pokaż opinie: po polsku | z innych krajów (34)

Opinie eksperta : Marcus Herbrich (notebookcheck.pl)

Recenzja Sony Xperia 1 V - smartfon klasy premium z bezkonkurencyjnym wyposażeniem i aparatami Zeiss

 

Sony Xperia 1 V to smartfon klasy premium z wyświetlaczem OLED 4K i procesorem Snapdragon 8 Gen 2. Dowiedz się w tej recenzji Notebookcheck, czy smartfon Sony jest opłacalnym zakupem. W tym momencie piąta generacja serii Xperia 1 jest bardzo podobna do...

jasny panel OLED 4K;wydajny sprzęt;szybki SoC;wiele opcjonalnych akcesoriów

brak WiFi 7;krótki okres gwarantowanych aktualizacji;słaba jakość selfie ;tylko jedna konfiguracja pamięci masowej ;brak akcesoriów w zestawie;powolne ładowanie;tylna pokrywa przypomina plastik