Samsung Galaxy S23 Ultra

alaTest zebrał i przeanalizował 84 opinii użytkowników z magazynów i stron. Ludziom podoba się funkcjonalność i wygląd. Ekran jest również bardzo dobra ale niektórzy mają wątpliwości co do ceny.

wydajności, kamery, ekranu, wyglądu, funkcjonalności

ceny

Oceniający oceniają ten produkt na 91/100. Przeanalizowaliśmy te oceny, wiek produktu i inne czynniki. W porównaniu do innych produktów z kategorii Telefony komórkowe, Samsung Galaxy S23 Ultra uzyskał ogólny alaScore™ 96/100 = jakość Celująca.

Zobacz wszystkie Samsung Telefony komórkowe

Analiza opinii

(Na podstawie 84 opinii)

Opinie ekspertów  

Wyświetlanie 2 opinii

Opinie ekspertów Opinie użytkowników

Zastrzeżone:

Poniżej znajduje się lista opinii na temat tego produktu lub produktów podobnych. Jeżeli uważasz, że ta grupa jest nie tak, kliknij tutaj, aby flagi.
Czytaj więcej na naszej stronie FAQ.
Wyświetlane 1 - 2 z 2 Pokaż opinie: po polsku | z innych krajów (82)

Opinie eksperta : Alex Chum (telix.pl)

Samsung Galaxy S23 Ultra: flagowiec z potężnym zoomem x10 i Snapdragonem 8 Gen – sprawdźmy, czy warto

 

Tegoroczna seria Galaxy S zawitała do naszych sklepów w lutym 2023r. Czyli już kilka miesięcy temu. W moje ręce na początku wpadł średni model czyli Samsung Galaxy S23 Plus. Teraz miałam okazję zapoznać się również bliżej z najmocniejszym z serii,...

07-2023

Opinie eksperta : Jan Rybczyński (gsmonline.pl)

Samsung Galaxy S23 Ultra i OnePlus 11 – porównanie aparatów

 

Samsung Galaxy S23 Ultra reprezentuje najwyższą półkę smartfonów kładących nacisk na fotografię. Pojawią się w tym roku jeszcze inne godne uwagi modele, także z matrycą 1”, ale prawdopodobnie żaden z nich nie dorówna Samsungowi w możliwościach jego...

02-2023