Samsung ES80xx (2012) Series

alaTest zebrał i przeanalizował 1535 opinii użytkowników z magazynów i stron. Oceniającym podoba się zestaw złącz i pilot. Wygląd jest również bardzo dobra. Oceniający mają wątpliwości co do rozmiaru.

funkcjonalności, jakości obrazu, wyglądu, pilota, zestawu złącz

dzwięku, ceny, rozmiaru

Eksperci oceniają ten produkt na 85/100 a użytkownicy na 81/100. Przeanalizowaliśmy te oceny, wiek produktu i inne czynniki, ale ilość ocenionych opinii dla tego produktu jest zbyt mała, aby obliczyć wiarygodne alaScore™.

Zobacz wszystkie Samsung Telewizory

Analiza opinii

(Na podstawie 1535 opinii)

Opinie ekspertów  

Opinie użytkowników  

Wyświetlanie 1 opinii

Opinie ekspertów Opinie użytkowników

Zastrzeżone:

Poniżej znajduje się lista opinii na temat tego produktu lub produktów podobnych. Jeżeli uważasz, że ta grupa jest nie tak, kliknij tutaj, aby flagi.
Czytaj więcej na naszej stronie FAQ.
Wyświetlane 1 - 1 z 1 Pokaż opinie: po polsku | z innych krajów (675)

Opinie eksperta (nt.interia.pl)

Test telewizora Samsung ES8000 - słucha i patrzy

 

Nowością na rynku są telewizory, które rozpoznają nasze gesty i mowę. Sprawdziliśmy, z jakim skutkiem robi to jeden z modeli nowej serii urządzeń firmy Samsung - ES8000.

Nowatorskie podejście do sterowania ; Interfejs LAN i Wi-Fi, 3 porty USB ; Wysoka jasność i dobry kontrast ; Moc nieprzekraczająca 85 W (przy 40")

Nierówne podświetlenie

Telewizor ma tuner telewizji naziemnej (w tym oczywiście DVB-T), kablowej (łacznie z DVB-C) i satelitarnej (DVB-S). Co ważne, zapewnia bezpośredni odbiór Cyfry+ oraz telewizji n, bez konieczności używania zewnętrznego dekodera - wystarczy zakupić...

07-2012

Porównanie cen Samsung ES80xx (2012) Series

Brak ceny dla tego produktu