Samsung KS70xx (2016) Series

alaTest zebrał i przeanalizował 906 opinii użytkowników z magazynów i stron. Ludziom podoba się dźwięk i funkcjonalność. Wygląd jest również bardzo dobra. Ludzie mają wątpliwości co do rozmiaru.

jakości obrazu, ceny, wyglądu, funkcjonalności, dzwięku

rozmiaru

Eksperci oceniają ten produkt na 92/100 a użytkownicy na 89/100. Przeanalizowaliśmy te oceny, wiek produktu i inne czynniki, ale ilość ocenionych opinii dla tego produktu jest zbyt mała, aby obliczyć wiarygodne alaScore™.

Zobacz wszystkie Samsung Telewizory

Analiza opinii

(Na podstawie 906 opinii)

Opinie ekspertów  

Opinie użytkowników  

Wyświetlanie 1 opinii

Opinie ekspertów Opinie użytkowników

Zastrzeżone:

Poniżej znajduje się lista opinii na temat tego produktu lub produktów podobnych. Jeżeli uważasz, że ta grupa jest nie tak, kliknij tutaj, aby flagi.
Czytaj więcej na naszej stronie FAQ.
Wyświetlane 1 - 1 z 1 Pokaż opinie: po polsku | z innych krajów (895)

Opinie eksperta : Maciej Gajewski (spidersweb.pl)

Samsung KS7000, czyli idealny stosunek jakości do ceny. Recenzja Spider’s Web

 

Nie wszyscy o tym wiedzą, ale częścią każdego pakietu Creative Cloud zakupionego u Adobe jest usługa Adobe Portfolio. Obejmuje ona prosty w użyciu kreator stron oraz hosting. Przyjrzeliśmy się jej z bliska.

Po utworzeniu strony możemy ją opublikować. Adobe zajmuje się hostingiem, więc nie musimy płacić za serwer, ani przejmować się jego utrzymaniem i konserwacją. Nie musimy pilnować limitów objętości czy ograniczeń ruchu. Strona jest dostępna pod adresem...

06-2016

Porównanie cen Samsung KS70xx (2016) Series

Brak ceny dla tego produktu