Xiaomi 13

alaTest zebrał i przeanalizował 31 opinii użytkowników z magazynów i stron. Ludziom podoba się niezawodność i kamera. Ekran jest również bardzo dobra. Ludzie mają wątpliwości co do zestawu złącz.

wyglądu, wydajności, ekranu, kamery, niezawodności

ceny, zestawu złącz

Oceniający oceniają ten produkt na 86/100. Przeanalizowaliśmy te oceny, wiek produktu i inne czynniki. W porównaniu do innych produktów z kategorii Telefony komórkowe, Xiaomi 13 uzyskał ogólny alaScore™ 94/100 = jakość Celująca.

Analiza opinii

(Na podstawie 31 opinii)

Opinie ekspertów  

Wyświetlanie 2 opinii

Opinie ekspertów Opinie użytkowników

Zastrzeżone:

Poniżej znajduje się lista opinii na temat tego produktu lub produktów podobnych. Jeżeli uważasz, że ta grupa jest nie tak, kliknij tutaj, aby flagi.
Czytaj więcej na naszej stronie FAQ.
Wyświetlane 1 - 2 z 2 Pokaż opinie: po polsku | z innych krajów (28)

Opinie eksperta : Alex Chum (telix.pl)

Xiaomi 13 – kompaktowy flagowiec do każdego?

 

Pod koniec lutego w Barcelonie (dzień przed targami MWC) Xiaomi zaprezentowało swoją najnowszą linię flagowych smartfonów – Xiaomi 13. Dzięki współpracy pomiędzy Xiaomi i firmą Leica, w ramach strategicznego partnerstwa w dziedzinie fotografii, modele...

05-2023

Opinie eksperta : Wojciech Piechocki (gsmonline.pl)

Xiaomi 13 vs 13 Pro - czy warto dopłacić?

 

Premiera serii Xiaomi 13 nie była wielką niespodzianką, bo wcześniej te telefony pokazano Chińczykom. My czekaliśmy głównie na ich polskie ceny.Tańsza trzynastka kosztuje prawie 4800 zł, a wersja Pro 6300 zł. Na pocieszenie przy zakupie Pro dostaniemy...

03-2023