Samsung Galaxy Z Fold5 / Samsung Galaxy Fold 5 5G

alaTest zebrał i przeanalizował 56 opinii użytkowników z magazynów i stron. Ludziom podoba się bateria i wygląd. Ekran jest również bardzo dobra ale niektórzy mają wątpliwości co do ceny.

przenośności, wydajności, ekranu, wyglądu, baterii

ceny

Oceniający oceniają ten produkt na 86/100. Przeanalizowaliśmy te oceny, wiek produktu i inne czynniki. W porównaniu do innych produktów z kategorii Telefony komórkowe, Samsung Galaxy Z Fold5 / Samsung Galaxy Fold 5 5G uzyskał ogólny alaScore™ 96/100 = jakość Celująca.

Zobacz wszystkie Samsung Telefony komórkowe

Analiza opinii

(Na podstawie 56 opinii)

Opinie ekspertów  

Wyświetlanie 2 opinii

Opinie ekspertów Opinie użytkowników

Zastrzeżone:

Poniżej znajduje się lista opinii na temat tego produktu lub produktów podobnych. Jeżeli uważasz, że ta grupa jest nie tak, kliknij tutaj, aby flagi.
Czytaj więcej na naszej stronie FAQ.
Wyświetlane 1 - 2 z 2 Pokaż opinie: po polsku | z innych krajów (54)

Opinie eksperta : Alex Chum (telix.pl)

Recenzja Samsung Galaxy Z Fold 5 i SmartTag 2 – czego zabrakło do ideału?

 

Nowy Samsung Galaxy Z Fold 5 jest już na rynku kilka miesięcy. Swoją premierę miał 26 lipca, ale dopiero teraz trafił w moje ręce na nieco dłużej. To co wyróżnia nowy model, to przede wszystkim: Nowy Samsung Galaxy Z Fold 5 jest już na rynku kilka...

01-2024

Opinie eksperta : Jan Rybczyński (gsmonline.pl)

Samsung Galaxy Z Fold 5 – test najlepszego składaka dostępnego w Polsce

 

Samsung jest prekursorem składanych smartfonów. Nazwy Flip i Fold zostały zaadaptowane przez całą branżę. Teraz mamy w naszych rękach piątą generację Galaxy Folda. To najbardziej zaawansowany i najdroższy telefon w ofercie koreańskiego producenta....

08-2023