Samsung Galaxy Z Flip5 (2023)

alaTest zebrał i przeanalizował 65 opinii użytkowników z magazynów i stron. Oceniającym podoba się wydajność i wygląd. Jakość wykonania jest również bardzo dobra. Ludzie mają wątpliwości co do ceny.

ekranu, przenośności, jakość obudowy, wyglądu, wydajności

baterii, ceny

Oceniający oceniają ten produkt na 83/100. Przeanalizowaliśmy te oceny, wiek produktu i inne czynniki. W porównaniu do innych produktów z kategorii Telefony komórkowe, Samsung Galaxy Z Flip5 (2023) uzyskał ogólny alaScore™ 97/100 = jakość Celująca.

Zobacz wszystkie Samsung Telefony komórkowe

Analiza opinii

(Na podstawie 65 opinii)

Opinie ekspertów  

Wyświetlanie 2 opinii

Opinie ekspertów Opinie użytkowników

Zastrzeżone:

Poniżej znajduje się lista opinii na temat tego produktu lub produktów podobnych. Jeżeli uważasz, że ta grupa jest nie tak, kliknij tutaj, aby flagi.
Czytaj więcej na naszej stronie FAQ.
Wyświetlane 1 - 2 z 2 Pokaż opinie: po polsku | z innych krajów (63)

Opinie eksperta : Alex Chum (telix.pl)

Wrażenia po dłuższym użytkowaniu Samsung Galaxy Z Flip 5 i Watch 6 classic

 

Dzisiaj zapraszam Was na wrażenia po dłuższym użytkowaniu nowego Samsunga Galaxy Z Flip 5 oraz Watch 6 Classic. Sprawdzimy też jak nowy Flip zmienił się względem poprzednika. W drugiej połowie lipca 2023 r. firma Samsung zaprezentowała nowe modele:...

09-2023

Opinie eksperta : Wojciech Piechocki (gsmonline.pl)

Takie zdjęcia robi najnowszy Samsung Galaxy Z Flip5

 

Flip nie jest smartfonem fotograficznym, tylko smartfonem „fashion”, ale całkiem dobrze radzi sobie ze zdjęciami. Oto kilka przykładowych fotografii z naszego testowego Galaxy Z Flip5.Do dyspozycji mamy 2 aparaty z tyłu obudowy oraz aparat do selfie.Te...

08-2023