Realme GT2 Pro

alaTest zebrał i przeanalizował 40 opinii użytkowników z magazynów i stron. Oceniającym podoba się cena i wygląd. Ekran jest również bardzo dobra. Oceniający mają wątpliwości co do zestawu złącz.

wydajności, kamery, ekranu, wyglądu, ceny

jakość obudowy, zestawu złącz

Oceniający oceniają ten produkt na 85/100. Przeanalizowaliśmy te oceny, wiek produktu i inne czynniki. W porównaniu do innych produktów z kategorii Telefony komórkowe, Realme GT2 Pro uzyskał ogólny alaScore™ 93/100 = jakość Celująca.

Analiza opinii

(Na podstawie 40 opinii)

Opinie ekspertów  

Wyświetlanie 2 opinii

Opinie ekspertów Opinie użytkowników

Zastrzeżone:

Poniżej znajduje się lista opinii na temat tego produktu lub produktów podobnych. Jeżeli uważasz, że ta grupa jest nie tak, kliknij tutaj, aby flagi.
Czytaj więcej na naszej stronie FAQ.
Wyświetlane 1 - 2 z 2 Pokaż opinie: po polsku | z innych krajów (37)

Opinie eksperta : Jan Rybczyński (gsmonline.pl)

realme GT 2 Pro - nasza recenzja

 

Klasa urządzenia S (skala „Mercedesa” A, B, C, E, S)Skala ocen 1-6 (6-celujący)Zaczynamyrealme GT 2 Pro to pierwszy prawdziwy flagowiec realme, który jest pozbawiony kompromisów. Mamy tu najwyższej klasy ekran LTPO2 AMOLED QHD+ 120 Hz oraz...

02-2022

Opinie eksperta : Alex-Chum (telix.pl)

Huawei GT2 Pro – zdjęcia i funkcje nowego smartwatcha Huawei

 

Huawei przygotowuje się do zbliżającej się premiery smartwatcha Watch GT2 Pro. Tymczasem w sieci pojawiły się wysokiej jakości obrazy i pełny opis funkcji urządzenia. Huawei przygotowuje się do zbliżającej się premiery smartwatcha Watch GT2 Pro....

09-2020