Huawei Mate 10 Pro

alaTest zebrał i przeanalizował 1007 opinii użytkowników z magazynów i stron. Ludziom podoba się kamera i funkcjonalność. Bateria jest również bardzo dobra ale niektórzy mają wątpliwości co do zestawu złącz.

rozmiaru, wydajności, baterii, funkcjonalności, kamery

zestawu złącz

Eksperci oceniają ten produkt na 85/100 a użytkownicy na 95/100. Przeanalizowaliśmy te oceny, wiek produktu i inne czynniki. W porównaniu do innych produktów z kategorii Telefony komórkowe, Huawei Mate 10 Pro uzyskał ogólny alaScore™ 92/100 = jakość Celująca.

Zobacz wszystkie Huawei Telefony komórkowe

Analiza opinii

(Na podstawie 1007 opinii)

Opinie ekspertów  

Opinie użytkowników  

Wyświetlanie 1 opinii

Opinie ekspertów Opinie użytkowników

Zastrzeżone:

Poniżej znajduje się lista opinii na temat tego produktu lub produktów podobnych. Jeżeli uważasz, że ta grupa jest nie tak, kliknij tutaj, aby flagi.
Czytaj więcej na naszej stronie FAQ.
Wyświetlane 1 - 1 z 1 Pokaż opinie: po polsku | z innych krajów (1003)

Opinie eksperta : Wojciech Piechocki (gsmonline.pl)

Huawei Mate 10 Pro – nasze pierwsze wrażenia

 

My już wstępnie przetestowaliśmy Huawei Mate 10 Pro - oto nasze obszerne pierwsze wrażenia. To podobno nie smartfon - to inteligentna maszyna :)

Huawei Mate 10 Pro to bez wątpienia najlepszy Huawei w historii. Przede wszystkim jest bardzo piękny. Design jest bardzo dopracowany i elegancki. Smartfon ma modne wąskie ramki i nowe proporcje ekranu. W środku jest 6 GB pamięci RAM oraz LTE 1.2 Gbits....

10-2017

Porównanie cen Huawei Mate 10 Pro

Brak ceny dla tego produktu