Google Pixel XL

alaTest zebrał i przeanalizował 313 opinii użytkowników z magazynów i stron. Ludziom podoba się bateria i wygląd. Funkcjonalność jest również bardzo dobra. Oceniający mają wątpliwości co do dzwięku.

wydajności, kamery, funkcjonalności, wyglądu, baterii

ceny, dzwięku

Eksperci oceniają ten produkt na 85/100 a użytkownicy na 81/100. Przeanalizowaliśmy te oceny, wiek produktu i inne czynniki. W porównaniu do innych produktów z kategorii Telefony komórkowe, Google Pixel XL uzyskał ogólny alaScore™ 92/100 = jakość Celująca.

Analiza opinii

(Na podstawie 313 opinii)

Opinie ekspertów  

Opinie użytkowników  

Wyświetlanie 2 opinii

Opinie ekspertów Opinie użytkowników

Zastrzeżone:

Poniżej znajduje się lista opinii na temat tego produktu lub produktów podobnych. Jeżeli uważasz, że ta grupa jest nie tak, kliknij tutaj, aby flagi.
Czytaj więcej na naszej stronie FAQ.
Wyświetlane 1 - 2 z 2 Pokaż opinie: po polsku | z innych krajów (279)

Opinie eksperta : Maciej Buczkowski (gsmonline.pl)

Test Google Pixel XL

 

Umarł król, niech żyje król! Pomyślałem, że tak można by zacząć. Osiem lat po wypuszczeniu swojego systemu operacyjnego na platformy mobilne Google uśmiercił popularną linię smartfonów Nexus. Narodziły się smartfony Pixel.

USB typu C w wersji 3.0 ; świetnie zoptymalizowany system, ; aktualizacje w pierwszej kolejności, ; bardzo dobra jakość wykonania, ; fenomenalny aparat, ; szybkie ładowanie, ; bardzo dobre wsparcie producenta, ; rewelacyjny czas pracy na jednym ładowaniu.

nudny design, ; brak wodoszczelności (certyfikat jedynie IP53 – odporność na zachlapania), ; brak możliwości rozszerzenia pamięci, ; niewymienna bateria, ; brak optycznej stabilizacji obrazu, ; brak głośników stereo ; lokalizacja głośnika, ; zaporowa...

Wracając do początku artykułu. Umarł Nexus, niech żyje Pixel? Cóż, urządzenie jest bardzo drogie i plasuje się cenowo w segmencie uśmierconego Note 7 czy iPhone 7 Plus. Czy cena nie jest za wysoka? Dla potencjalnego klienta, zwłaszcza w Polsce, na...

11-2016

Opinie eksperta : Wojciech Piechocki (gsmonline.pl)

Google Pixel XL – pierwsze wrażenia GSMONLINE.PL

 

Pixela otrzymaliśmy do testów od Google tylko na dwa dni. Wynika to głównie z tego, że amerykański koncern nie zamierza sprzedawać ich w Polsce.

Google Pixel XL to smartfon, na którym powinni się wzorować inni producenci smartfonów z Androidem. Klienci chcą dobrych kamer, dobrych baterii, szybkich aktualizacji oprogramowania i nie przepadają za fajerwerkami w menu. Pixel sygnalizuje także,...

11-2016