Wacom Cintiq 13HD

alaTest zebrał i przeanalizował 398 opinii użytkowników z magazynów i stron. Ludziom podoba się przenośność i funkcjonalność. Wydajność jest również bardzo dobra.

ekranu, jakość obudowy, wydajności, funkcjonalności, przenośności

Eksperci oceniają ten produkt na 77/100 a użytkownicy na 88/100. Przeanalizowaliśmy te oceny, wiek produktu i inne czynniki, ale ilość ocenionych opinii dla tego produktu jest zbyt mała, aby obliczyć wiarygodne alaScore™.

Analiza opinii

(Na podstawie 398 opinii)

Opinie ekspertów  

Opinie użytkowników  

Wyświetlanie 2 opinii

Opinie ekspertów Opinie użytkowników

Zastrzeżone:

Poniżej znajduje się lista opinii na temat tego produktu lub produktów podobnych. Jeżeli uważasz, że ta grupa jest nie tak, kliknij tutaj, aby flagi.
Czytaj więcej na naszej stronie FAQ.
Wyświetlane 1 - 2 z 2 Pokaż opinie: po polsku | z innych krajów (62)

Opinie eksperta : Marcin Falana (fotopolis.pl)

Wacom Cintiq 13HD - test

 

Cintiq 13HD to interaktywny ekran piórkowy po którym możemy rysować. Urządzenie oferuje rozdzielczość Full HD oraz pióro Pro Pen z 2048 stopniami nacisku. W zestawie znajduje się również regulowana podstawka.

OSTATNIE ARTYKUŁY W TEJ KATEGORII..

10-2013

Opinie eksperta : fotopolis.pl (fotopolis.pl)

Wacom Cintiq 13HD

 

Wacom Cintiq 13HD to bardzo ciekawe narzędzie, które może ułatwić i uatrakcyjnić obróbkę zdjęć. Interaktywny ekran piórkowy Cintiq 13HD - bo tak brzmi oficjalna nazwa - jest bardzo dobrze wykonany. Przyjemne w dotyku, matowe plastiki, oszczędne...

+ nowoczesne wzornictwo, + dobre materiały i wykonanie, + 13,3- calowy ekran a-Si Active Matrix TFT LCD (IPS), + regulowana podstawa, + etui na piórko i akcesoria, + cztery programowalne przyciski ExpressKeys, + tarcza - Touch Ring, + radial menu, +...

- duża liczba kabli, - brak funkcji Touch

06-2013

Porównanie cen Wacom Cintiq 13HD

Brak ceny dla tego produktu