Samsung Galaxy Tab 7.7 (P6800, P6810, i815)

alaTest zebrał i przeanalizował 355 opinii użytkowników z magazynów i stron. Oceniającym podoba się wygląd i funkcjonalność. Przenośność jest również bardzo dobra ale niektórzy mają wątpliwości co do zestawu złącz.

ekranu, wydajności, przenośności, funkcjonalności, wyglądu

ceny, niezawodności, zestawu złącz

Eksperci oceniają ten produkt na 80/100 a użytkownicy na 86/100. Przeanalizowaliśmy te oceny, wiek produktu i inne czynniki, ale ilość ocenionych opinii dla tego produktu jest zbyt mała, aby obliczyć wiarygodne alaScore™.

Zobacz wszystkie Samsung Tablety

Analiza opinii

(Na podstawie 355 opinii)

Opinie ekspertów  

Opinie użytkowników  

Wyświetlanie 1 opinii

Opinie ekspertów Opinie użytkowników

Zastrzeżone:

Poniżej znajduje się lista opinii na temat tego produktu lub produktów podobnych. Jeżeli uważasz, że ta grupa jest nie tak, kliknij tutaj, aby flagi.
Czytaj więcej na naszej stronie FAQ.
Wyświetlane 1 - 1 z 1 Pokaż opinie: po polsku | z innych krajów (188)

Opinie eksperta : Tomasz Krela (spidersweb.pl)

Samsung Galaxy Tab 7.7 – Banned

 

Jesteśmy świadkami kolejnej odsłony wojny patentowej pomiędzy Apple oraz Samsungiem. Tym razem wydaje się, że w sklepach, również na terenie Polski, nie zobaczymy już najmniejszego tabletu z oferty koreańskiego producenta.

Powoli tracę już rachubę, którą odsłoną walki jest dany pozew, czy też zakaz sądowy. Rozumiem dbanie o własne interesy przez Apple, ale jak tak dalej pójdzie to tablety od Samsunga nabywać będzie można tylko na czarnym rynku ;).

07-2012

Porównanie cen Samsung Galaxy Tab 7.7 (P6800, P6810, i815)

Brak ceny dla tego produktu