Asus VivoTab Smart

alaTest zebrał i przeanalizował 127 opinii użytkowników z magazynów i stron. Oceniającym podoba się funkcjonalność i przenośność. Cena jest również bardzo dobra. Oceniający mają wątpliwości co do jakości budowy.

wydajności, wyglądu, ceny, przenośności, funkcjonalności

jakość obudowy

Eksperci oceniają ten produkt na 74/100 a użytkownicy na 76/100. Przeanalizowaliśmy te oceny, wiek produktu i inne czynniki, ale ilość ocenionych opinii dla tego produktu jest zbyt mała, aby obliczyć wiarygodne alaScore™.

Zobacz wszystkie ASUS Tablety

Analiza opinii

(Na podstawie 127 opinii)

Opinie ekspertów  

Opinie użytkowników  

Wyświetlanie 1 opinii

Opinie ekspertów Opinie użytkowników

Zastrzeżone:

Poniżej znajduje się lista opinii na temat tego produktu lub produktów podobnych. Jeżeli uważasz, że ta grupa jest nie tak, kliknij tutaj, aby flagi.
Czytaj więcej na naszej stronie FAQ.
Wyświetlane 1 - 1 z 1 Pokaż opinie: po polsku | z innych krajów (40)

Opinie eksperta : Jan Rybczyński (antyweb.pl)

Recenzja Asus VivoTab Smart – czy tablety z Androidem i iOS odejdą do lamusa?

 

Od samego początku byłem niezmiernie ciekaw jak sprawdzą się tablety z Windowsem na pokładzie. Mam tu na myśli prawdziwe tablety, które ani nie są cięższe niż urządzenia z Androidem czy iOS, ani nie mają wiatraków. Nie raz widziałem komentarze na...

Na pewno nie dla każdego użytkownika tabletu z Androidem czy iOS. Jeżeli ktoś liczy, że dostanie to samo co oferuje konkurencja, tylko z możliwościami poszerzonymi o pulpit i aplikacje Windows, to się zdecydowanie przeliczy. Akurat Asus spisał się...

02-2013

Porównanie cen Asus VivoTab Smart

Brak ceny dla tego produktu