Asus Memo Pad ME172V

alaTest zebrał i przeanalizował 697 opinii użytkowników z magazynów i stron. Ludziom podoba się jakość wykonania i rozmiar. Wygląd jest również bardzo dobra. Oceniający mają wątpliwości co do przenośności.

funkcjonalności, ceny, wyglądu, rozmiaru, jakość obudowy

wydajności, ekranu, niezawodności, baterii, przenośności

Eksperci oceniają ten produkt na 69/100 a użytkownicy na 80/100. Przeanalizowaliśmy te oceny, wiek produktu i inne czynniki, ale ilość ocenionych opinii dla tego produktu jest zbyt mała, aby obliczyć wiarygodne alaScore™.

Zobacz wszystkie ASUS Tablety

Analiza opinii

(Na podstawie 697 opinii)

Opinie ekspertów  

Opinie użytkowników  

Wyświetlanie 1 opinii

Opinie ekspertów Opinie użytkowników

Zastrzeżone:

Poniżej znajduje się lista opinii na temat tego produktu lub produktów podobnych. Jeżeli uważasz, że ta grupa jest nie tak, kliknij tutaj, aby flagi.
Czytaj więcej na naszej stronie FAQ.
Wyświetlane 1 - 1 z 1 Pokaż opinie: po polsku | z innych krajów (75)

Opinie eksperta : Dawid Kosiński (spidersweb.pl)

Asus zapowiedział MeMo Pad ME172V – tablet za 149$. Czy to pogromca Ainoli i Nexusa 7?

 

Asus od dłuższego czasu wspomina o nowym tablecie swojego autorstwa, który ma być urządzeniem na każdą kieszeń. MeMo Pad ME172V, bo to o nim mowa, początkowo był brany za tańszą wersję Nexusa 7, jednak jest to określenie trochę na wyrost. Asus bowiem...

Najbardziej mnie interesuje wydajność zastosowanego w tablecie procesora. Zapewne nie będzie to bardzo wydajna jednostka, jednak mam nadzieję, że chociaż dorówna wydajnością zastosowanemu w Ainolu Novo 7 Crystal układowi firmy Armlogic, który jest...

01-2013

Porównanie cen Asus Memo Pad ME172V

Brak ceny dla tego produktu