Archos 7 Home Tablet

alaTest zebrał i przeanalizował 1302 opinii użytkowników z magazynów i stron. Ludziom podoba się rozmiar i wygląd. Przenośność jest również bardzo dobra. Oceniający mają wątpliwości co do niezawodności.

funkcjonalności, ceny, przenośności, wyglądu, rozmiaru

ekranu, baterii, niezawodności

Eksperci oceniają ten produkt na 64/100 a użytkownicy na 62/100. Przeanalizowaliśmy te oceny, wiek produktu i inne czynniki, ale ilość ocenionych opinii dla tego produktu jest zbyt mała, aby obliczyć wiarygodne alaScore™.

Analiza opinii

(Na podstawie 1302 opinii)

Opinie ekspertów  

Opinie użytkowników  

Wyświetlanie 1 opinii

Opinie ekspertów Opinie użytkowników

Zastrzeżone:

Poniżej znajduje się lista opinii na temat tego produktu lub produktów podobnych. Jeżeli uważasz, że ta grupa jest nie tak, kliknij tutaj, aby flagi.
Czytaj więcej na naszej stronie FAQ.
Wyświetlane 1 - 1 z 1 Pokaż opinie: po polsku | z innych krajów (326)

Opinie użytkowników (cokupic.pl)

genialny otwarzacz

 

Dopiero go dostałem w swoje ręce ale jest poprostu świetny 7" calowy dotykowy ekrajn robi swoje obraz świetny a mam porównanie poprzedni odtwarzacz creative zen vision W. Jego plusy duży wyświetlacz Ogromny dysk 160 a możliwy jest wybór 320gb wersji...

atwy w używaniu, dobry dźwięk, pojemny

Potrzeba logowania na stronie producenta przed rozpoczęciem pracy na necie( cociaż nie uwarzam tego za duży minus poprostu firma chce się zabezpieczyć) ; narazie więcej nie znalazłem ; Nie wiem czy można zakfalifikować go jako zgrabny to wkońcu 7 cali...

01-2009

Porównanie cen Archos 7 Home Tablet

Brak ceny dla tego produktu