Acer Iconia Tab 10 A3-A30

alaTest zebrał i przeanalizował 204 opinii użytkowników z magazynów i stron. Ludziom podoba się niezawodność i cena. Ekran jest również bardzo dobra. Oceniający mają wątpliwości co do przenośności.

wydajności, funkcjonalności, ekranu, ceny, niezawodności

przenośności

Eksperci oceniają ten produkt na 82/100 a użytkownicy na 83/100. Przeanalizowaliśmy te oceny, wiek produktu i inne czynniki, ale ilość ocenionych opinii dla tego produktu jest zbyt mała, aby obliczyć wiarygodne alaScore™.

Zobacz wszystkie Acer Tablety

Analiza opinii

(Na podstawie 204 opinii)

Opinie ekspertów  

Opinie użytkowników  

Wyświetlanie 1 opinii

Opinie ekspertów Opinie użytkowników

Zastrzeżone:

Poniżej znajduje się lista opinii na temat tego produktu lub produktów podobnych. Jeżeli uważasz, że ta grupa jest nie tak, kliknij tutaj, aby flagi.
Czytaj więcej na naszej stronie FAQ.
Wyświetlane 1 - 1 z 1 Pokaż opinie: po polsku | z innych krajów (107)

Opinie eksperta : Florian Wimmer (notebookcheck.pl)

Recenzja Acer Iconia Tab 10 A3-A30

 

Tekst i zdjęcia: Florian Wimmer Tłumaczenie: Sylwester Cyba 13/07/2015 Iconia Tab 10 A3-A30 to tablet z 10-calowym ekranem WUXGA, dość wydajnym procesorem i systemem Android. Oto jego recenzja.

bardzo szybki dysk SSD; ogólna szybkość działania; wydajny procesor; dość wydajna karta grafiki; klawiatura dużo lepsza, niż w NX500; wygląd; znośne temperatury i głośność; nieśliska obudowa; ekran WUXGA; brak oprogramowania reklamowego; dobra łączność...

niesamowicie refleksujący ekran; zażółcenie obrazu; kiepskie głośniki; słabe czasy pracy na akumulatorze; utrudniony dostęp do podzespołów; nienajlepsze czasy pracy na akumulatorze; zbyt duża domieszka zieleni w obrazie; słaba jakość zdjęć; słaby GPS;...

Tablet Acer Iconia Tab 10 A3-A30 na pewno wypadł lepiej od wcześniej dostępnych modelu, na tle których posiada wiele ulepszeń. Obudowa mogłaby być jednak bardziej sztywna, a przebiegi na akumulatorze powinny być lepsze.

07-2015

Porównanie cen Acer Iconia Tab 10 A3-A30

Brak ceny dla tego produktu