Huawei Watch GT 3 Pro

alaTest zebrał i przeanalizował 24 opinii użytkowników z magazynów i stron. Ludziom podoba się oprogramowanie i wydajność. Funkcjonalność jest również bardzo dobra.

wyglądu, baterii, funkcjonalności, wydajności, oprogramowania

Oceniający oceniają ten produkt na 79/100. Przeanalizowaliśmy te oceny, wiek produktu i inne czynniki, ale ilość ocenionych opinii dla tego produktu jest zbyt mała, aby obliczyć wiarygodne alaScore™.

Analiza opinii

(Na podstawie 24 opinii)

Opinie ekspertów  

Wyświetlanie 2 opinii

Opinie ekspertów Opinie użytkowników

Zastrzeżone:

Poniżej znajduje się lista opinii na temat tego produktu lub produktów podobnych. Jeżeli uważasz, że ta grupa jest nie tak, kliknij tutaj, aby flagi.
Czytaj więcej na naszej stronie FAQ.
Wyświetlane 1 - 2 z 2 Pokaż opinie: po polsku | z innych krajów (22)

Opinie eksperta : maar (telix.pl)

Test smartwatcha Huawei GT3 Pro

 

W zegarkach Huawei pojawiły się nowe funkcje, które sprawiają, że warto bliżej przyjrzeć się tym produktom. Wśród nich wymienić można aplikację do tworzenia elektrokardiogramu serca oraz specjalne funkcje dedykowane do nurkowania. Ponadto, po raz...

05-2022

Opinie eksperta : Jan Rybczyński (gsmonline.pl)

Huawei Watch GT 3 Pro - test

 

Klasa urządzenia S (skala „Mercedesa” A, B, C, E, S)Skala ocen 1-6 (6-celujący)ZaczynamyHuawei rozwija swoją linię zegarków i właśnie dodał kolejny model w serii - Watch GT 3 Pro, który występuje w dwóch rozmiarach i kilku wersjach wykończenia. To...

05-2022

Porównanie cen Huawei Watch GT 3 Pro

Brak ceny dla tego produktu