Samsung C24FG70

Samsung C24FG70
alaScore 92

42 opinii

08-2022Wskazówka: Zobacz najlepsze ceny Samsung C24FG70 u partnera alaTest:

alaTest zebrał i przeanalizował 42 opinii użytkowników z magazynów i stron. Ludziom podoba się wygląd i funkcjonalność ale niektórzy mają wątpliwości co do rozmiaru.

funkcjonalności, wyglądu

ceny, rozmiaru

Eksperci oceniają ten produkt na 78/100 a użytkownicy na 91/100. Przeanalizowaliśmy te oceny, wiek produktu i inne czynniki, ale ilość ocenionych opinii dla tego produktu jest zbyt mała, aby obliczyć wiarygodne alaScore™.

Analiza opinii

(Na podstawie 42 opinii)

Opinie ekspertów  

Opinie użytkowników  

Wyświetlanie 2 opinii

Opinie ekspertów Opinie użytkowników

Zastrzeżone:

Poniżej znajduje się lista opinii na temat tego produktu lub produktów podobnych. Jeżeli uważasz, że ta grupa jest nie tak, kliknij tutaj, aby flagi.
Czytaj więcej na naszej stronie FAQ.
Wyświetlane 1 - 2 z 2 Pokaż opinie: po polsku | z innych krajów (40)

Opinie eksperta : Piotr Kwiatkowski (pclab.pl)

Samsung C24FG70 – test monitora dla graczy opartego na panelu VA

 

Samsung nie był do tej pory postrzegany jako mocny gracz na rynku monitorów dla graczy. Ma się to jednak zmienić za sprawą modeli z serii CFG70, które wyposażono w panele LCD VA Quantum Dot (z „kropkami kwantowymi”). Do naszego laboratorium trafił...

03-2017

Opinie eksperta (spidersweb.pl)

Co daje graczom zakrzywiony ekran i kwantowa kropka? Samsung C24FG70 – recenzja Spider’s Web

 

Jeśli miałbym wymienić najbardziej irytujący element serwisu, byłaby to animacja ładowania filmu. YouTube pracuje nad jej zmianą.

Obecną animację ładowania wszyscy doskonale znamy. Jeśli masz na tyle szybie łącze, że nie miałeś okazji jej widzieć, informuję, że jest to obracający się okrąg złożony z małych kółeczek.