Dell XPS 9570 (15.6-Inch, 2018) Series

alaTest zebrał i przeanalizował 1264 opinii użytkowników z magazynów i stron. Oceniającym podoba się funkcjonalność i cena. Przenośność jest również bardzo dobra. Oceniający mają wątpliwości co do baterii.

wydajności, ekranu, przenośności, ceny, funkcjonalności

wyglądu, baterii

Eksperci oceniają ten produkt na 85/100 a użytkownicy na 72/100. Przeanalizowaliśmy te oceny, wiek produktu i inne czynniki, ale ilość ocenionych opinii dla tego produktu jest zbyt mała, aby obliczyć wiarygodne alaScore™.

Zobacz wszystkie Dell Laptopy

Analiza opinii

(Na podstawie 1264 opinii)

Opinie ekspertów  

Opinie użytkowników  

Wyświetlanie 1 opinii

Opinie ekspertów Opinie użytkowników

Zastrzeżone:

Poniżej znajduje się lista opinii na temat tego produktu lub produktów podobnych. Jeżeli uważasz, że ta grupa jest nie tak, kliknij tutaj, aby flagi.
Czytaj więcej na naszej stronie FAQ.
Wyświetlane 1 - 1 z 1 Pokaż opinie: po polsku | z innych krajów (1203)

Opinie eksperta : Martina Osztovits (notebookcheck.pl)

Recenzja Dell XPS 15 (Full HD, i7, GT 435M)

 

Dell XPS 15 to kolejny laptop, którego recenzję publikujemy niedługo po wprowadzeniu do sprzedaży. Nie dość, że na czasie, to jest ona oczekiwana przez spore grono osób zainteresowanych tym modelem. XPS 15 to bowiem chyba pierwszy w Polsce model Della...

bardzo wydajny procesor; +sensowne rozmieszczenie złączy; +wygodne, precyzyjne urządzenia sterujące; +dobrej jakości wyświetlacz LCD

głośny i gorący pod pełnym obciążeniem; -krótkie przebiegi na akumulatorze; -matryca jest błyszcząca

Oczekiwany z napięciem XPS 15 nie rozczarował. Nowoczesna, elegancka sylwetka oraz solidność jednostki zasadniczej to plusy. Zganić trzeba Della za obudowę ekranu, która mogłaby być sztywniejsza.

Porównanie cen Dell XPS 9570 (15.6-Inch, 2018) Series

Brak ceny dla tego produktu