Sony PlayStation 4 Pro

alaTest zebrał i przeanalizował 17383 opinii użytkowników z magazynów i stron. Ludziom podoba się niezawodność i wygląd. Rozmiar jest również bardzo dobra.

funkcjonalności, ceny, rozmiaru, wyglądu, niezawodności

Eksperci oceniają ten produkt na 83/100 a użytkownicy na 86/100. Przeanalizowaliśmy te oceny, wiek produktu i inne czynniki. W porównaniu do innych produktów z kategorii Konsole do gier, Sony PlayStation 4 Pro uzyskał ogólny alaScore™ 97/100 = jakość Celująca.

Analiza opinii

(Na podstawie 17383 opinii)

Opinie ekspertów  

Opinie użytkowników  

Wyświetlanie 2 opinii

Opinie ekspertów Opinie użytkowników

Zastrzeżone:

Poniżej znajduje się lista opinii na temat tego produktu lub produktów podobnych. Jeżeli uważasz, że ta grupa jest nie tak, kliknij tutaj, aby flagi.
Czytaj więcej na naszej stronie FAQ.
Wyświetlane 1 - 2 z 2 Pokaż opinie: po polsku | z innych krajów (6729)

Opinie eksperta : Mateusz Brzostek (pclab.pl)

PlayStation 4 Pro z telewizorem 4K – test

 

PS4 Pro to nie nowa generacja konsol, to tylko alternatywna wersja Sony PlayStation 4. Producent z jednej strony przekonuje, że mamy do czynienia z dobrze znaną konsolą, z drugiej – że ulepszone PS4 zapewni nam lepsze wrażenia z rozgrywki i „wzbogaci...

11-2016

Opinie eksperta : Szymon Radzewicz (spidersweb.pl)

Recenzja PlayStation 4 Pro – wiemy, komu polecić tę konsolę, a komu odradzić

 

Uwielbiam kosmos. Pasjonuję się lotami kosmicznymi. Dlatego dużo frajdy sprawiły mi ostatnio dwie gry o tej tematyce. Nie są to najnowsze produkcje, ale na tyle miodne, że wciągnęły mnie na długie godziny.

Grę First Stage Landing Simulator pobierzecie za darmo z Google Play.

11-2016