Samsung HMX-W300

alaTest zebrał i przeanalizował 364 opinii użytkowników z magazynów i stron. Ludziom podoba się rozmiar i jakość obrazu. Przenośność jest również bardzo dobra. Oceniający mają wątpliwości co do panelu sterowania.

funkcjonalności, ceny, przenośności, jakości obrazu, rozmiaru

niezawodności, zoomu, pamięci, panel

Eksperci oceniają ten produkt na 68/100 a użytkownicy na 72/100. Przeanalizowaliśmy te oceny, wiek produktu i inne czynniki. W porównaniu do innych produktów z kategorii Kamery wideo, Samsung HMX-W300 uzyskał ogólny alaScore™ 85/100 = jakość Bardzo dobra.

Zobacz wszystkie Samsung Kamery wideo

Analiza opinii

(Na podstawie 364 opinii)

Opinie ekspertów  

Opinie użytkowników  

Wyświetlanie 1 opinii

Opinie ekspertów Opinie użytkowników

Zastrzeżone:

Poniżej znajduje się lista opinii na temat tego produktu lub produktów podobnych. Jeżeli uważasz, że ta grupa jest nie tak, kliknij tutaj, aby flagi.
Czytaj więcej na naszej stronie FAQ.
Wyświetlane 1 - 1 z 1 Pokaż opinie: po polsku | z innych krajów (34)

Opinie eksperta : swiatobrazu.pl (swiatobrazu.pl)

Samsung W300

 

Jeśli jesteś osobą, która lubi kręcić filmy i poszukujesz niedrogiej, kieszonkowej kamery, którą możesz zabrać ze sobą wszędzie i użyć jej w każdych warunkach - Samsung W300 jest propozycją specjalnie dla Ciebie. Z testem tej "ekstremalnej" kamery...

wysokiej jakości wykonanie, wodoodporność, dobra jakość i ostrość obrazu w normalnych warunkach oświetleniowych, łatwość obsługi, filtry artystyczne, niska cena

07-2013

Porównanie cen Samsung HMX-W300

Brak ceny dla tego produktu