Samsung HMX QF20

alaTest zebrał i przeanalizował 76 opinii użytkowników z magazynów i stron. Oceniającym podoba się rozmiar i jakość obrazu. Przenośność jest również bardzo dobra ale niektórzy mają wątpliwości co do zestawu złącz.

funkcjonalności, ceny, przenośności, jakości obrazu, rozmiaru

jakość obudowy, koloru, baterii, zestawu złącz

Eksperci oceniają ten produkt na 67/100 a użytkownicy na 73/100. Przeanalizowaliśmy te oceny, wiek produktu i inne czynniki. W porównaniu do innych produktów z kategorii Kamery wideo, Samsung HMX QF20 uzyskał ogólny alaScore™ 87/100 = jakość Bardzo dobra.

Zobacz wszystkie Samsung Kamery wideo

Analiza opinii

(Na podstawie 76 opinii)

Opinie ekspertów  

Opinie użytkowników  

Wyświetlanie 1 opinii

Opinie ekspertów Opinie użytkowników

Zastrzeżone:

Poniżej znajduje się lista opinii na temat tego produktu lub produktów podobnych. Jeżeli uważasz, że ta grupa jest nie tak, kliknij tutaj, aby flagi.
Czytaj więcej na naszej stronie FAQ.
Wyświetlane 1 - 1 z 1 Pokaż opinie: po polsku | z innych krajów (21)

Opinie eksperta : Mateusz Nowak (spidersweb.pl)

Kamera Samsung HMX-QF20 – recenzja Spider’s Web

 

Przywykliśmy do tego, że aparaty fotograficzne w naszych telefonach są coraz lepszej jakości. Producenci sprzętu mobilnego próbują nam zasugerować, że kamera wbudowana w nasz nowy smartfon to wszystko czego nam trzeba, aby wykonywać świetne zdjęcia i...

Kamera Samsung HMX-QF20 to idealne urządzenie zarówno dla osób, które zaczynają swoją przygodę z wideo filmowaniem jak i dla tych, którzy mają już pewne doświadczenie w tym temacie. Jeżeli szukasz kamery, dzięki której z łatwością utrwalisz rodzinne...

07-2012

Porównanie cen Samsung HMX QF20

Brak ceny dla tego produktu