Panasonic HDC-SD20

alaTest zebrał i przeanalizował 109 opinii użytkowników z magazynów i stron. Ludziom podoba się wygląd i przenośność. Jakość obrazu jest również bardzo dobra ale niektórzy mają wątpliwości co do wizjera.

funkcjonalności, ceny, jakości obrazu, przenośności, wyglądu

panel , koloru, wizjera

Eksperci oceniają ten produkt na 68/100 a użytkownicy na 77/100. Przeanalizowaliśmy te oceny, wiek produktu i inne czynniki. W porównaniu do innych produktów z kategorii Kamery wideo, Panasonic HDC-SD20 uzyskał ogólny alaScore™ 85/100 = jakość Bardzo dobra.

Zobacz wszystkie Panasonic Kamery wideo

Analiza opinii

(Na podstawie 109 opinii)

Opinie ekspertów  

Opinie użytkowników  

Wyświetlanie 1 opinii

Opinie ekspertów Opinie użytkowników

Zastrzeżone:

Poniżej znajduje się lista opinii na temat tego produktu lub produktów podobnych. Jeżeli uważasz, że ta grupa jest nie tak, kliknij tutaj, aby flagi.
Czytaj więcej na naszej stronie FAQ.
Wyświetlane 1 - 1 z 1 Pokaż opinie: po polsku | z innych krajów (59)

Opinie użytkowników (ceneo.pl)

hdc-sd20 dla amatora

 

Kamerę kupiłem przed czrztem syna. Film z kościoła oraz imprezy na TV sharp 32" HD Ready ogląda się cudnie. Podczas dobrych warunków oświetleniowych kolory na filmie są bardzo żywe. Gorąco polecam szczególnie teraz gdy cena spadła w wielu sklepach...

lampa doświetlająca podczas filmowania ; pilot w komplecie ; zapis na kartach SDHC ; dobrze spasowane elementy korpusu

brak w zestawie kabla HDMI - mini HDMI ; jakość zdjęć nie za wysokiej jakości, słabsza niż np. z aparatu Canon A60 2Mpix (takiego który był w sprzedaży w 2003 i 2004 roku)

12-2009

Porównanie cen Panasonic HDC-SD20

Brak ceny dla tego produktu