GoPro Hero 3

alaTest zebrał i przeanalizował 6334 opinii użytkowników z magazynów i stron. Oceniającym podoba się przenośność i jakość obrazu. Rozmiar jest również bardzo dobra. Ludzie mają wątpliwości co do zoomu.

funkcjonalności, ceny, rozmiaru, jakości obrazu, przenośności

niezawodności, pamięci, wizjera, zoomu

Eksperci oceniają ten produkt na 75/100 a użytkownicy na 86/100. Przeanalizowaliśmy te oceny, wiek produktu i inne czynniki. W porównaniu do innych produktów z kategorii Kamery wideo, GoPro Hero 3 uzyskał ogólny alaScore™ 91/100 = jakość Celująca.

Analiza opinii

(Na podstawie 6334 opinii)

Opinie ekspertów  

Opinie użytkowników  

Wyświetlanie 2 opinii

Opinie ekspertów Opinie użytkowników

Zastrzeżone:

Poniżej znajduje się lista opinii na temat tego produktu lub produktów podobnych. Jeżeli uważasz, że ta grupa jest nie tak, kliknij tutaj, aby flagi.
Czytaj więcej na naszej stronie FAQ.
Wyświetlane 1 - 2 z 2 Pokaż opinie: po polsku | z innych krajów (1193)

Opinie eksperta : lmc (technologie.gazeta.pl)

GoPro Hero3, czyli legendy ciąg dalszy

 

GoPro to rozpoznawalna marka na rynku kamer sportowych. To być może nawet za mało powiedziane. Nie byłoby dużym nadużyciem, gdyby stwierdzić, że GoPro w zasadzie wykreowało ten rynek. Tym szczęśliwsi byliśmy mogąc przetestować osobiście trzecią już...

05-2013

Opinie eksperta : Przemysław Śmit (spidersweb.pl)

Nowa kamera GoPro Hero 3 – czy warto kupić?

 

Znów będzie szał związany z GoPro. Kalifornijska firma wywołała we wtorek niemałe poruszenie. Producenci najbardziej znanej kamery wykorzystywanej do tworzenia materiałów wideo w sportach wyczynowych pokazali światu następną generację swojego...

Wszystkie akcesoria podobnie jak urządzenie będą dostępne już za 3 dni. Czy warto kupić nową kamerę? Po obejrzeniu poniższego wideo musicie odpowiedzieć sobie na to pytanie sami.

10-2012