Canon XH-A1 / A1E / A1S

alaTest zebrał i przeanalizował 378 opinii użytkowników z magazynów i stron. Oceniającym podoba się rozmiar i wygląd. Jakość obrazu jest również bardzo dobra. Ludzie mają wątpliwości co do pamięci.

funkcjonalności, ceny, jakości obrazu, wyglądu, rozmiaru

pamięci

Eksperci oceniają ten produkt na 84/100 a użytkownicy na 88/100. Przeanalizowaliśmy te oceny, wiek produktu i inne czynniki. W porównaniu do innych produktów z kategorii Kamery wideo, Canon XH-A1 / A1E / A1S uzyskał ogólny alaScore™ 87/100 = jakość Bardzo dobra.

Zobacz wszystkie Canon Kamery wideo

Analiza opinii

(Na podstawie 378 opinii)

Opinie ekspertów  

Opinie użytkowników  

Wyświetlanie 2 opinii

Opinie ekspertów Opinie użytkowników

Zastrzeżone:

Poniżej znajduje się lista opinii na temat tego produktu lub produktów podobnych. Jeżeli uważasz, że ta grupa jest nie tak, kliknij tutaj, aby flagi.
Czytaj więcej na naszej stronie FAQ.
Wyświetlane 1 - 2 z 2 Pokaż opinie: po polsku | z innych krajów (148)

Opinie użytkowników (ceneo.pl)

canon xha1

 

Kamera super posiadam ją ponad rok czasu!!! obraz oceniam na bardzo dobry!!! Jeżeli chodzi o filmowanie ślubów to jest rewelacyjna!!posada 3 pierścienie (zum, przysłona, ostrość) na kartę pamięci możemy wgrać nastawienia obrazu tak zwane presety!!!...

wygodna w trzymaniu, świetna jakość obrazu , łatwość sterowania, solidność

słaby dźwięk

08-2009

Opinie użytkowników (ceneo.pl)

Cano XH A1

 

Tej kamery niestety jeszcze nie posiadam, ale miałem okazji pracować z jej użyciem, ale tylko jeden raz. No cóż, wrażenie jak najbardziej pozytywne, jest dość jasna, obraz wychodzi bardzo ładny, ale (jak praktycznie do każdej kamery) trzeba stosować...

świetna jakość obrazu

słaby dźwięk

06-2008

Porównanie cen Canon XH-A1 / A1E / A1S

Brak ceny dla tego produktu