Canon FS200

alaTest zebrał i przeanalizował 627 opinii użytkowników z magazynów i stron. Ludziom podoba się rozmiar i jakość obrazu. Cena jest również bardzo dobra. Ludzie mają wątpliwości co do wizjera.

funkcjonalności, przenośności, ceny, jakości obrazu, rozmiaru

wizjera

Eksperci oceniają ten produkt na 69/100 a użytkownicy na 79/100. Przeanalizowaliśmy te oceny, wiek produktu i inne czynniki. W porównaniu do innych produktów z kategorii Kamery wideo, Canon FS200 uzyskał ogólny alaScore™ 86/100 = jakość Bardzo dobra.

Zobacz wszystkie Canon Kamery wideo

Analiza opinii

(Na podstawie 627 opinii)

Opinie ekspertów  

Opinie użytkowników  

Wyświetlanie 2 opinii

Opinie ekspertów Opinie użytkowników

Zastrzeżone:

Poniżej znajduje się lista opinii na temat tego produktu lub produktów podobnych. Jeżeli uważasz, że ta grupa jest nie tak, kliknij tutaj, aby flagi.
Czytaj więcej na naszej stronie FAQ.
Wyświetlane 1 - 2 z 2 Pokaż opinie: po polsku | z innych krajów (224)

Opinie użytkowników (ceneo.pl)

Canon Legria FS200

 

Canon Legria FS200 to kamera bardzo dobra wśród kamer SD z matrycą 800 000 pikseli. Jak na taką ilość obraz jest dobry. Kamera ma także dobre zbliżenie bo aż 37 razy. Jest mała i poręczna, ma świetny design. Idealna do kręcenia rodzinnych imprez.

wygodna w trzymaniu, łatwość sterowania, solidność

kiepskie zdjęcia

02-2010

Opinie użytkowników (ceneo.pl)

warta zakupu

 

Dobra kamerka. Robi dobre filmy o niebo lepsze od s26 panasa Na prawdę jak dla kamerki amatorskiej nie ma się do czego przyczepić. Stabilizacja elektroniczna działa bardzo dobrze jedynie nie wyrabia przy krańcowych zbliżeniach. Zoom szybki, akumulator...

jakość nagrańzoomstabilizacja

może zbyt duża cena

07-2009

Porównanie cen Canon FS200

Brak ceny dla tego produktu