Canon VIXIA HF R60 HD

alaTest zebrał i przeanalizował 23 opinii użytkowników z magazynów i stron. Ludziom podoba się bateria i zoom. Jakość obrazu jest również bardzo dobra ale niektórzy mają wątpliwości co do niezawodności.

funkcjonalności, przenośności, jakości obrazu, zoomu, baterii

niezawodności

Oceniający oceniają ten produkt na 83/100. Przeanalizowaliśmy te oceny, wiek produktu i inne czynniki. W porównaniu do innych produktów z kategorii Kamery wideo, Canon VIXIA HF R60 HD uzyskał ogólny alaScore™ 85/100 = jakość Bardzo dobra.

Zobacz wszystkie Canon Kamery wideo

Analiza opinii

(Na podstawie 23 opinii)

Opinie użytkowników  

Wyświetlanie 2 opinii

Opinie ekspertów Opinie użytkowników

Zastrzeżone:

Poniżej znajduje się lista opinii na temat tego produktu lub produktów podobnych. Jeżeli uważasz, że ta grupa jest nie tak, kliknij tutaj, aby flagi.
Czytaj więcej na naszej stronie FAQ.
Wyświetlane 1 - 2 z 2 Pokaż opinie: po polsku | z innych krajów

Opinie użytkowników (bhphotovideo.com)

Cannot Shut Off Wind Reduction Ruins Recordings

 

I use a camcorder for everything and this WOULD be the best in this size/price range, but for the terrible problem that you cannot shut off the microphone wind reduction, neither does setting the record volume solve the problem of fully ruined...

11-2015

Opinie użytkowników (bhphotovideo.com)

Incredible Camera

 

I use this camera every week to record sermons and Bible studies. The quality is incredible! I can hardly believe how much difference there is between this camera and the old JVC that I was using! I can highly recommend this camera to everyone!!

09-2015

Porównanie cen Canon VIXIA HF R60 HD

  Sklep     Cena

Uwaga: Sprawdź informacje i cenę produktu w sklepie.

nokaut.pl