Canon EOS 5D Mark III

alaTest zebrał i przeanalizował 3831 opinii użytkowników z magazynów i stron. Oceniającym podoba się ogniskowa i jakość wykonania. Jakość obrazu jest również bardzo dobra. Oceniający mają wątpliwości co do panelu sterowania.

wydajności, funkcjonalności, jakości obrazu, jakość obudowy, ogniskowej

panel

Eksperci oceniają ten produkt na 90/100 a użytkownicy na 94/100. Przeanalizowaliśmy te oceny, wiek produktu i inne czynniki. W porównaniu do innych produktów z kategorii Kompaktowe aparaty cyfrowe, Canon EOS 5D Mark III uzyskał ogólny alaScore™ 93/100 = jakość Celująca.

Zobacz wszystkie Canon Aparaty cyfrowe

Analiza opinii

(Na podstawie 3831 opinii)

Opinie ekspertów  

Opinie użytkowników  

Funkcje

niskie zużycie
  Pokaż pozytywne (100%)Nie jeszcze(Pokaż wszystko)
wykończenie
  Pokaż pozytywne (100%)Nie jeszcze(Pokaż wszystko)
zestaw złącz
  Pokaż pozytywne (100%)Nie jeszcze(Pokaż wszystko)

Wyświetlanie 3 opinii

Opinie ekspertów Opinie użytkowników

Zastrzeżone:

Poniżej znajduje się lista opinii na temat tego produktu lub produktów podobnych. Jeżeli uważasz, że ta grupa jest nie tak, kliknij tutaj, aby flagi.
Czytaj więcej na naszej stronie FAQ.
Wyświetlane 1 - 3 z 3 Pokaż opinie: po polsku | z innych krajów (3822)

Opinie eksperta : fotopolis.pl (fotopolis.pl)

Canon EOS 5D Mark III - zdjęcia testowe i plenerowe

 

Prezentujemy pierwsze zdjęcia testowe i plenerowe wykonane pełnoklatkową lustrzanką Canon EOS 5D Mark III. Po pierwszych wrażeniach przyszedł czas na krótką analizę osiągów fotograficznych EOS-a 5D Mark III.

07-2012

Opinie eksperta : Szymon Starczewski (optyczne.pl)

Test Canon EOS 5D Mark III - Wstęp

 

Canon 5D Mark III był jedną z najbardziej wyczekiwanych lustrzanek w ostatnim czasie. Plotki na jego temat krążyły w sieci od bardzo dawna, a pierwsze wzmianki o nim pojawiły się już w połowie 2010 roku. W międzyczasie dochodziły do nas najróżniejsze...

rewelacyjna jakość zdjęć JPEG i RAW do czułości ISO 1600–3200 ; bardzo dobra rozdzielczość matrycy ; bardzo dobry pomiar światła ; świetny zakres tonalny dla wysokich czułości ; skuteczność AF na zadowalającym poziomie ; system AF o dużej...

dynamika tonalna dla niższych czułości mogłaby być na wyższym poziomie ; brak stabilizacji matrycy ; brak trybu APS-C ; wyraźny banding na najwyższych czułościach ; problemy z automatycznym balansem bieli w świetle żółtym (żarówka) ; stosunkowo wysoka...

05-2012

Opinie eksperta : Patryk Wiśniewski (fotopolis.pl)

Canon EOS 5D Mark III - pierwsze wrażenia

 

Dziś zadebiutował Canon EOS 5D Mark III - długo wyczekiwany następca EOS-a 5D Mark II. Dzięki uprzejmości firmy Canon mieliśmy okazję zapoznać się z tym aparatem. W dalszej części artykułu znajduje się garść naszych pierwszych wrażeń.

Canon EOS 5D Mark III

03-2012

Top 5 Aparaty cyfrowe